ANKARA ÇIKIŞLI İSKEÇE KARNAVALI TURU

ANKARA ÇIKIŞLI İSKEÇE KARNAVALI TURU
0.00

İSKEÇE KARNAVALI TURU
Yunanistan
1 GECE 3 GÜN
24 ŞUBAT 2017 HAREKET !!!

1. Gün: Ankara- İstanbul - Selanik

Siz değerli misafirlerimiz ile saat 16:00’da Atatürk Bulvarı No: 85 Ves Turizm satış ofisi önünden hareket ederiz, Silivri, Keşan karayolu takip edilerek İpsala sınır kapısına gidiş. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Dedeağaç, Gümülcine,  İskeçe, karayolu takip edilerek Selanik’e yolculuk.


2. Gün: Selanik

Sabah erken saatlerde Selanik’e varış ve panoramik şehir turu ardından. KORDON, DÖNER KULE, BEYAZ KULE, FUAR MEYDANI, OSMANLI VE BİZANS ESERLERİ, YUNANİSTAN'IN EN BÜYÜK KATEDRALİ OLAN AYA DİMİTROS KİLİSESİ, BÜYÜK İSKENDER HEYKELİ, HAMZA BEY CAMİİ, E.VENEZELOS - P.KONSTANTİN HEYKELLERİ, VARDAR, MAKEDONİA, ARİSTOTELES, ELEFTERİOS meydanları göreceğimiz yerler arasında. Şehir turumuzun bitiminden sonra ULU ÖNDER ATATÜRK'ÜN evini ziyaret ediyor ve konaklayacağımız otele yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak taverna turuna katılma imkânı. Leziz yemekler, Yunan müziği ve buzuki eşliğinde sınırsız eğlence.

Taverna Gecesi: 45 Euro


3. Gün: Selanik - Kavala - İskeçe - İstanbul-Ankara

Sabah kahvaltısı ardından Kavala ’ya doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuk sonrası Kavala ‘ya varış ve panoramik şehir turu; SU KEMERLERİ, LİMAN, 19. YÜZYIL NEO KLASİK YAPILAR, ESKİ - YENİ ŞEHİR, DENİZ FENERİ, AG. NİCHOLAS VE TEODORO KİMİSSİ KİLİSELERİ, KAVALALI MEHMET ALİ PAŞA İMARETHANE, EV VE HEYKELİNİN görülmesinden sonra İskeçe Karnavalı için İskeçe’ye hareket ediyoruz. Varışımız sonrası servis otobüsleri ile şehir merkezine geçiş ve KARNAVALA katılış. Akşam saatlerinde toplanma ve dönüş yolculuğu için harekete geçip İpsala sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan, Tekirdağ, Silivri karayolu takip edilerek Ankara’ya yolculuğumuz devam edecektir. Misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması ve gezimizin sonu.


Ücrete Dahil Hizmetler

Lüks otobüsler ile ulaşım
Yerel profesyonel Türkce rehberlik hizmetleri
4* otellerde oda kahvaltı konaklama
Programda belirtilen panoramik şehir turları
Şehir vergileri
Gümrük vergileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Vize ücreti ve servis bedeli ( 120 Euro )
Seyahat sağlık sigortası ( 15 Euro )
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Otelde alınan ekstralar
Tüm kişisel harcamalar
İlk gün sabah kahvaltısı
Öğle ve aksam yemekleri

Yurtdışı Çıkış Harcı;
Bu bedel vergi ödemesi alan bankalara veya havalimanında açık ise vergi dairesi veznesine tur kalkışı öncesi yatırılmalıdır.

Önemli
BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN  SCHENGEN VİZESİ  ALMALARI GEREKMEKTEDİR. VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZELER SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE’DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.


NOTLAR!!

* Tur hareketi minimum 10 kişinin katılımı ile gerçekleşecektir. Katılım sayısı yetersiz olursa tur bir sonraki tarihe kaydırılabilir veya 15 Kişilik Mercedes Sprinter, 27 Kişilik Isuzu Nova , 46 Kişilik Mercedes Tourismo ve Travego araçlar ile yapılabilir.

* Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.

Tur Hakkında Düşünceleriniz
Ad Soyad
Mesajınız
(En çok 500 karakter)

karakter kaldı
 

Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar
GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
0850 333 0 837

www.vesturizm.com.tr sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları VES Turizm ve Seyahat A.Ş'ye aittir. Basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz veya kopyalanamaz. Tüm otel bilgileri ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından VES Turizm ve Seyahat AŞ sorumlu tutulamaz.